Geri gönderilerinizi sadece anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo ile yapabilirsiniz.

İadeler için kargo gönderi kodu : 2402654551336
                                                            

Ürün iade istekleri Tüketicinin Korunması Kanunu ve Yönetmeliği hükümleri esas alınarak aşağıdaki kriterler dâhilinde yapılmaktadır.

Kanunen internetten yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) tüketicilerin teslim aldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiç bir gerekçe göstermeksizin malı reddederek ürünü iade hakkı mevcuttur. 

İade ettiğiniz ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra, ürünleriniz kabul işlemini takiben işlem sırasına göre incelenmektedir. iade ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra 10 iş günü içerisinde iade tutarınız tarafınıza ödenecektirİadenizin geri ödemesi sitemizde sipariş verirken gerçekleştirdiğiniz ödeme yöntemine göre(Peşin/taksit) geri ödenecektir. İade işlemleri otomatik sistemler tarafından yapıldığından geri ödeme de sistemde oluşturmuş olduğunuz siparişin ödeme türüne göre sonuçlanmaktadır. Siparişlerde taksitli ödeme metodu kullanıldıysa iade taksitli olarak; peşin ödeme metodu kullanıldıysa da iade karta peşin olarak geri ödenmektedir.

Hasarlı ürün iadelerinde hasar tespit tutanağı tutularak iade teslim alınmaktadır. Aksi halde iade kabul edilmemektedir. 

Kırık ve hasarlı iadeler haricinde iade ücreti müşteriye aittir.

 

Nasıl Değişim Yapabilirim?

İnternet Mağazamızdan aldığınız ürünleri faturası ile birlikte göndermeniz durumunda değişimi yapılmaktadır. 

 

Nasıl İade Yapabilirim?

www.krnotomarket.com adresinden satın almış olduğunuz kullanılmamış ürünleri, 14 gün içinde iade edebilirsiniz (Elektronik ürünler hariç). Bunun için;

İade Adresimiz:

Krn Oto Market

İçerenköy Mahallesi Doğanbey Caddesi Töre Sokak No:3 Kat:1
Bostancı Oto Sanayi Sitesi - Ataşehir / İSTANBUL 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR